Zapisz się na Szkolenie Animatora

Lubisz pracować z dziećmi? Szybko się z nimi zaprzyjaźniasz? To wspaniale! Dlaczego? Dlatego, że każdy kto lubi pracę z dziećmi może się zapisać na kurs, każdy – również TY możesz zostać Animatorem Zabaw dla dzieci… i dawać im przede wszystkim… uśmiech !

slider6Jak się do tego zabrać? Jak Zostać Animatorem? Jak i gdzie nauczyć się sprawdzonych rozwiązań oraz ciekawych i angażujących metod współpracy z dzieckiem? Właśnie na kursie animatora organizowanym przez Akademię Animatora. Profesjonalni trenerzy z Akademii Animatora wezmą Cię pod swoje skrzydła i zabiorą do wspaniałego i kolorowego świata dziecka.

Zapraszamy na kurs Animatora właśnie Ciebie! Zdobędziesz fantastyczne umiejętności, które wykorzystasz w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując znajomych, rodzinę i dzieci!

Zdobyta wiedza na kursie, nowe umiejętności, nowe kompetencje, zostaną dla Ciebie na zawsze – będziesz w stanie ją wykorzystać nie tylko w pracy, ale i prywatnie – ponieważ wiedza i umiejętności, to coś, co sprawia, że rozwijamy siebie i swoją osobowość. Zdobyte Certyfikaty natomiast to Twój AS, jaki posiadasz, Twoja mocna karta, z której zawsze możesz skorzystać, kiedy tego potrzebujesz.

Dla kogo jest Kurs Animatora:

UWAGA – Kurs NIE TYLKO dla Animatorów!

– Osób, które chcą i lubią pracować z dziećmi
– Mam, pragnących zaskoczyć swoje Pociechy nowymi umiejętnościami
– Pracowników Placówek Edukacyjnych
– Osób szukających pracy w elastycznym wymiarze godzin
– Osób pragnących dawać dzieciom uśmiech!
– Opiekunek, Niań, „Cioć”
– Osób szukających zatrudnienia np. na salach zabaw, klubach malucha, czy podczas wszelkiego rodzaju eventów, imprez
– Osób pracujących w firmach przyjaznych dzieciom, np. hotelach, restauracjach, spa, salonach kosmetycznych i fryzjerskich
– Osób związanych z branżą dziecięcą, turystyczną, edukacyjną, rekreacyjną, eventową, hotelarską
– Osób, które szukają zmiany w swoim życiu, pragnącymi robić coś, co daje spełnienie i satysfakcję!
– Osób, zakładających własny biznes
– Wolontariuszy, rehabilitantów, pracowników klinik, przychodni, placówek medycznych
– Studentów, zwłaszcza o profilu pedagogiki, resocjalizacji, turystyki i rekreacji, hotelarstwa
– Osób poszukujących dodatkowego zajęcia i źródła dochodu
– Idealny kurs uzupełniający dla nauczycieli przedszkola i szkoły, studentów rehabilitacji, pedagogiki (także specjalnej) i resocjalizacji o przydatne i wartościowe aspekty nie tylko pedagogiczne!Wynagrodzenie dla Animatora za organizację, na przykład – urodzin dla dzieci – to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł. Animacje podczas wesel – coraz bardziej modne w Polsce – to stawki od 1000 zł dla 2 Animatorów – a jest coraz większe zapotrzebowanie na tego typu usługi, rynek jest chłonny. Praca Animatora to nie tylko praca pełna pasji, uśmiechu, ale też przy dobrej organizacji i doświadczeniu, pozwalająca na naprawdę dobre zarobki. A Animatorzy Zabaw dla Dzieci i Animatorzy Czasu Wolnego są potrzebni na wciąż powiększającym się rynku pracy. Musisz wiedzieć, że nie każdy lubi pracować z dziećmi, nie każdy nadaje się do tej pracy. Dlatego, jeśli dla Ciebie praca z Dziećmi, kreatywna zabawa z nimi to nie problem, jeśli lubisz to robić – to wykorzystaj swoją szansę na szczęście – ponieważ możliwość pracy, która jest naszą pasją to prawdziwe szczęście! Wykorzystaj swoją szansę, spróbuj! Dobrze zapewne wiesz, że czasami małe decyzje, stanowią o naszym dalszym życiu.

Dlaczego warto?:

– Szkolenia na europejskim poziomie, z tak dobrą, że chronioną patentem – marką Akademia Animatora – będącą liderem szkoleń animacji w Polsce, na której wzorują się inni!
– Nauka przez zabawę co daje niesamowite efekty w praktyce,
– Nowatorski system nauczania, który przedstawia najważniejsze kwestie, a dobór intensywności pozwala na łatwe ich zapamiętanie
– Dostęp do ofert pracy w animacji zarówno w Polsce jak i za granicą,
– Dostęp do jedynego w Polsce Portalu Animatora, dostępnego dla Absolwentów Akademii Animatora
– Wdrożenie się w świat animacji krok po kroku
– Dla chętnych praca na eventach pod okiem doświadczonych animatorów
– Obcowanie z pozytywnymi, otwartymi i nastawionymi na pomoc Tobie ludźmi

Każdy, kto pracuje z dziećmi doskonale wie, że dzieci mają w sobie niesamowitą energię, pozytywną energię, radość. Radość ta udziela się również osobie, która z nimi pracuje. Praca z dziećmi jest naprawdę czymś wyjątkowym.


Szkolenia w Akademii Animatora to dodatkowo duża dawka praktycznej wiedzy przygotowującej do zawodu Animatora Zabaw dla Dzieci i Animatora Czasu Wolnego! Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, z dużą dawką humoru, który towarzyszy długo po wyjściu z sali szkoleniowej.

Czego się nauczysz?

– Tworzyć samodzielnie WIEEELKIE BAŃKI i specjalny płyn do wielkich baniek, wykonać przyrządy do pracy z bańkami.

– Modelować balonowe zwierzątka i zabawki poznasz różne rodzaje balonów, zasady bezpieczeństwa pracy z balonami.

– Nauczysz się malować najczęściej spotykane wzory malowania buziek, poznasz różne rodzaje farbek i akcesoriów, przetestujesz je, dowiesz się, jak malować bezpiecznie oraz w zależności od charakteru imprezy, na co uważać podczas malowania buziek, jak przygotować sobie stanowisko pracy.

– Poznasz zawód Animatora zabaw dla dzieci w praktyce – przypadki, to na co musisz uważać, jak sobie radzić, co się może zdarzyć i jak temu zapobiec.

– Nauczysz się przeprowadzać zabawy plastyczne, konkursy i konkurencje oraz zabawy ruchowe z dziećmi.

– Dowiesz się, kim jest Animator i jaka jest jego rola. Poznasz wspaniałe osoby również wiążące swoją przyszłość z pracą z dziećmi, nawiążesz nowe kontakty.

Zapisz się już TERAZ i weź ster w Swoje ręce! Zostań Animatorem Zabaw dla Dzieci i przyjdź na Profesjonalne Szkolenie! Zacznij działać już dziś!

Liczba „polubień” Akademii Animatora na Facebooku oraz pozytywne opinie są najlepszym świadectwem tego, że warto!

www.AkademiaAnimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/