Szkolenie Animatorów Katowice

szkolenie animatora zabawSzkolenie Animatora w Katowicach 23 październik 2016 – Akademia Animatora
Zapraszamy Serdecznie na Innowacyjne Szkolenie AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci”, który odbędzie się w Katowicach 23 październik 2016 w godzinach od 10.00 do 18.30.

Szkolenia w Katowicach słyną z przesympatycznych Uczestników! 🙂 POWAŻNIE 🙂
Śmiało możemy powiedzieć, że Uczestnicy Katowickich szkoleń są bardzo sympatyczni! Dzięki temu klimat szkolenia jest bardzo przyjazny, świetna atmosfera sprzyja konstruktywnej i aktywnej pracy, a co jeszcze ważniejsze – to właśnie po szkoleniach w Katowicach powstaje najwięcej firm animacyjnych, które prężnie i szybko się rozwijają, gdyż Katowicki rynek jest bardzo chłonny, bardzo duża liczba wydarzeń oraz mała konkurencja sprawiają, że nowo powstałe firmy animacyjne niezwykle szybko się rozwijają, mając ku temu idealne środowisko! Katowice i okolice to niewątpliwie Miasto Biznesu. A dla nas jest to powód do ogromnej dumy, że nasi Kursanci tak dobrze sobie radzą! Dołącz do nich i Ty!

 

 

 

Szkolenie Animatorów

 

KATOWICE

 

–.–.2022


 

Szkolenie Animatora

 

Animator Zabaw dla Dzieci

 

Zapisz Się TERAZ !

Szkolenie Animatora KATOWICE

 

 

Czego nauczysz się na kursie Animatora w Katowicach ?
Wierzymy, że masz unikalny talent, prawdziwy dar. Chcemy go z Ciebie wydobyć, umocnić i pokazać jak nim zarządzać, by był naturalnym sprzymierzeńcem podczas codziennych obowiązków. Nauczymy Cię władać balonami i farbkami, podpowiemy w jaki sposób angażować grupę do działania, jak zbudować swój autorytet i sprawić, by wszystkie dzieci były wpatrzone w Ciebie – jak w obrazek :-). Modelowanie balonowych figur nie będzie dla Ciebie tajemnicą, malowanie buziek na najbardziej wymyślne postaci nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, niczym wróżka nauczysz się czarować w powietrzu wielkie bańki, poznasz mnóstwo kreatywnych, wciągających zabaw plastycznych i sportowych dla dzieci, nauczysz się radzić sobie z trudnościami podczas pracy z dziećmi, poznasz zasady bezpieczeństwa i higieny oraz na podstawie konkretnych historii i sytuacji dowiesz się jak w praktyce wygląda praca Animatora. Ponadto, zdobędziesz wiele ciekawych kontaktów i relacji, które przydadzą Ci się w biznesie. Możesz też znaleźć Partnera Biznesowego, lub swojego Nowego Pracodawcę czy Nowego Pracownika. Mamy najlepszej jakości sprzęt i najlepszych szkoleniowców. Prezentowane rozwiązania przetestowaliśmy na sobie, dlatego wiemy, że są więcej niż skuteczne. One gwarantują Ci 100% sukcesu i zadowolenia.

Jak możesz zapisać się na kurs „Animator Zabaw dla Dzieci” w Katowicach ?
Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: Kurs Animatora Katowice . Po wypełnieniu formularza, otrzymasz na email potwierdzenie rezerwacji wraz z numerem rezerwacji oraz danymi do płatności. Płatności możesz dokonać tradycyjnym przelewem bankowym, np. przez internet. Po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz na email podziękowanie za dokonania płatności wraz ze wskazówkami, co zabrać ze sobą na szkolenie oraz wskazówkami dotarcia. Jedyne, co Ci pozostaje – to przyjść na szkolenie, pilnie się uczyć i dobrze się bawić, poszerzając swoje kompetencje! 🙂

Czym jest Akademia Animatora i dlaczego miałbyś się tam znaleźć?
Jest to takie miejsce w Katowicach, które musi zagościć na Twojej mapie. To właśnie tam na nowo odkryjesz w sobie dziecko, spędzisz miło czas i poznasz najnowsze techniki animacji czasu wolnego i zabaw dla dzieci. A wszystko to w miłej atmosferze wśród ludzi, którzy tak jak Ty chcieli odnaleźć odrobinę magii w szarej rzeczywistości. Nie ważne czy masz dzieci, czy lubisz z nimi pracować, czy po prostu chcesz zrobić niesamowite wrażenie na każdej rodzinnej / domowej imprezie. Jeśli lubisz dobrą zabawę, to miejsce jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Każdy z nas miewa chwile, kiedy chce spędzić odrobinę czasu na zabawie. Właśnie w takich sytuacjach Twoje nowe umiejętności będą na wagę złota i sprawią, że staniesz się osobą, bez której żadna impreza nie będzie mogła się odbyć.


 

Szkolenie Animatorów

 

KATOWICE

 

23 październik 2016

 

Szkolenie Animatora

 

Animator Zabaw dla Dzieci

 

Zapisz Się TERAZ !

Szkolenie Animatora KATOWICE