Hurtownia Szczecin

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

 

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy. Specjalistyczne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wspaniałej pasji i wieloletniego doświadczenia w animacji.

Zaproś do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin najbliższych, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotąd niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora oferuje mnóstwo nowych, fantastycznych możliwości. Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji wydarzeń zbiorowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.

Po ukończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w dwóch językach Certyfikatu zwiedź wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a wieczorem przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już teraz zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które odbędzie się 15.10.2017 w Szczecinie. Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Malowania buziek, robienia wielkich baniek mydlanych, tworzenia fantastycznych balonowych kreacji, efektywnych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarezerwuj miejsce na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 – Zapisz się ! Spotkajmy się na Kursach Animatora w Szczecinie!